Portret


Wykonany w technikach:
olejnej na płótnie, akwareli, pastelu lub rysunku.

Aby wykonać portret nie wystarczy tylko namalować twarz, trzeba poznać portretowaną osobę i zdecydować jaką część osobowości chcemy podkreślić. Jest to zawsze próba odkrycia charakterystycznych cech portretowanej osoby. Dlatego osobisty kontakt z modelem jest tak ważny. Jednak, jeśli nie jest to możliwe, to dobre zdjęcie musi wystarczyć. Bardzo ważne jest, aby sesja fotograficzna odbyła się w naturalnym świetle. Właściwe zdjęcie może być podstawą dobrego portretu, jeśli spotkanie z modelem nie jest możliwe. Zazwyczaj łączę wiele ujęć, aby skomponować obraz, z którym będę pracować.

Pierwszy etap pracy nad portretem to szkic, który może być przesłany do konsultacji. Podczas spotkania lub rozmowy trzeba ustalić rozmiar, technikę i sposób, w jaki będzie przedstawiona osoba portretowanaDokumentacja z następnych etapów pracy nad  portretem też może być przesyłana klientowi. Uwagi ze strony klienta mogą być uwzględnione, jeśli potrzeba dokonania zmian okaże się niezbędna i nie zaszkodzi portretowi.


Zapraszam do galerii

PORTRET W PASTELU
• PORTRET AKWARELOWY
PORTRET W TECHNICE OLEJNEJ

Zamówienia

Cena portretu kalkulowana jest na indywidualne zamówienie. Uzależniona jest od wielu czynników np. formatu obrazu, techniki, ilości portretowanych osób, konwencji ich przedstawienia, etc. Nie zawiera ewentualnych kosztów podróży lub transportu. Przed rozpoczęciem pracy wymagana jest zaliczka w wysokości 30% od całej sumy.

Wszystkich zainteresowanych uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny pod numerem +48 605 265 267 lub za pośrednictwem formularza na mojej stronie.

Zobacz także

Comments are closed here.